Planujesz weekendowy wypad do Wrocławia? Możesz spać spokojnie! Nasze 1, 2, 3 i 4-osobowe pokoje z łazienkami czekają na Ciebie i Twoich bliskich. Znajdziesz nas w samym centrum miasta. Dzięki dogodnie zlokalizowanym przystankom komunikacji miejskiej bez problemu dotrzesz do nas z dworca kolejowego, autobusowego czy lotniska, a jeśli przyjedziesz samochodem, możesz skorzystać z naszego parkingu.

Szczelne okna i grube mury naszej kamienicy zapewnią Ci błogi sen, a w naszej restauracji zjesz pyszne śniadanie, po którym z nową energią ruszysz na podbój Wrocławia. W kilka minut dotrzesz pieszo do Rynku i pozostałych atrakcji Starego Miasta, na koncert w nowoczesnym Narodowym Forum Muzyki, przedstawienie w pełnej przepychu Operze czy kolację w jednej z klimatycznych restauracji obok Synagogi pod Białym Bocianem.

Kiedy już do nas zawitasz, koniecznie zapamiętaj, co Ci się przyśni. Słodownicy, którzy pozostawili w podwórzu renesansową studnię, pruscy urzędnicy i dworzanie z Pałacu Królewskiego, XIX-wieczni kupcy i rzemieślnicy, a może całkiem współcześni… sędziowie?